Pracownik Produkcji

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 13/05/2021
    • Kutno, łódzkie, Polska

Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko:

miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Kutnie ul. Mickiewicza 108

OBOWIĄZKI:
• praca przy linii produkcyjnej
• rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
• ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
• kontrola jakości produktu

OCZEKUJEMY:
• dyspozycyjności
• mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym
• obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
• pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• wynagrodzenie od 3850 zł brutto miesięcznie (2700 zł brutto na umowie + premia)
• zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
• pakiet socjalny
• ubezpieczenie grupowe PZU

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy: [email protected] z dopiskiem rekrutacja pracownik produkcji- Zakład Drobiarski w Kutnie!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Łódź - Operator monter

    Łódź - Operator monter

    Produkcja Łódź (łódzkie) 02/03/2017 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. APT 15357 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Pracownik produkcji - Operator linii montażowej na terenie Łodzi. Miejsce pracy: Łódź Zakres obowiązków: ⦁ Praca na linii produkcyjnej, ⦁ Składanie kompo...

  • ŁOWICZ - Moszna Parcela / Pracownik Magazynu 13,00zł//h

    ŁOWICZ - Moszna Parcela / Pracownik Magazynu 13,00zł//h

    Produkcja Łowicz (łódzkie) 21/11/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta - dużej firmy logistycznej, osób chętnych rozpocząć pracę na stanowisku Pracownika Magazynu. ZAPEWNIAMY TRANSPORT Z ŁOWICZA Zakres obowiązków: kompletacja produktów według zamó...

  • Pracownik produkcyjny

    Pracownik produkcyjny

    Produkcja Łódź (łódzkie) 27/09/2016 Brak Ceny

    Poszukiwany pracownik produkcyjny do zakładu w Porszewicach. Praca na trzy zmiany, atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagana książeczka SANEPID.