Pracownik ochrony - Włocławek

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 30/06/2020
    • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska

Pracownik ochrony fizycznej

Miejsce pracy: Włocławek

Twoje zadania:

· patrolowanie ruchu osobowo – materiałowego
· ochrona obiektów i terenów powierzonych do ochrony
· przeciwdziałanie stratom
· podejmowanie interwencji w momencie zgłoszonego zagrożenia
· praca: 7 dni w tygodniu 24h na dobę w systemie zmiennym

Nasze oczekiwania:

· dyspozycyjność i punktualność
· sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
· pewność siebie, asertywność i spostrzegawczość
· orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Co możemy Ci zaoferować?

· zatrudnienie na umowę o pracę
· umundurowanie
· stabilność zatrudnienia
· wynagrodzenie płatne zawsze na czas
· wdrożenie stanowiskowe i wsparcie przełożonego

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, NIE CZEKAJ ! APLIKUJ !

MOŻE WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY !

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Praca na monitoringu- ochrona

    Praca na monitoringu- ochrona

    Ochrona Michalinów (śląskie) 20/02/2016 Brak Ceny

    Pilnie zatrudnię dwie osoby na monitoring . Osoby posiadające grupę inwalidzką umowa o pracę .